pripája sa...

Tester softvérových aplikácií

Lokalita Žilina
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 700 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Tršková Ivana
Ref. Č. 6-10-32415

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Tester softvérových aplikácií. Pracujte v úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá patrí k vedúcim softvérovým a poradenským spoločnostiam zaoberajúcich sa vývojom riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb.

Hlavná náplň práce :

  • samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
  • koordinovanie procesu testovania
  • samostatná príprava odborných funkčných testov podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
  • komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými
  • vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov
  • pracovné cesty do zahraničia

Požiadavky

  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
  • základy SQL a XML
  • prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným informačným systémom je výhodou

Benefity

  • atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
  • odmeňovací a prémiový systém
  • dovolenka nad rámec
  • pružný pracovný čas
  • každoročne deň plateného voľna 31.12.
  • podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
  • kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
  • firemné podujatia
  • príspevok na individuálne aktivity (posilňovňa, masáže atď.)

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | IT Consultant