pripája sa...

TESTER na FREELANCE ALEBO TPP

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 200 - 2 800 EUR/mes.
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-29461

Máš skúsenosti s testingom a chceš sa tešiť z práce? Venuješ sa primárne automatizácií?
Pracuj v úzkom tíme developerov v menšej medzinárodnej firme, v ktorej máš možnosť uplatniť svoje nápady.
Táto ponuka je aj pre testerov, ktorí preferujú spoluprácu na živnosť/s.r.o/ FREELANCE!
Testovanie prebieha v Java prostredí.

Náplň práce:

  • úzka spolupráca v tíme cca 4 developerov
  • zodpovednosť za testing v projektovom tíme
  • aktívna spolupráca s testermi v Čechách a Rakúsku
  • automatizovaný a manuálny testing (end-to-end testovanie)
  • využívanie Jira/Confluence na dokumentáciu
  • komunikácia a spolupráca s development teamom
  • služobné cesty do Viedne (2-3x do mesiaca)

Požiadavky

Aké by mali byť tvoje predpoklady?
  • Komunikatívna angličtina slovom aj písmom (B2)
  • skúsenosť s manuálnym a automat.testingom (2 roky +)
  • Skúsenosti ideálne s SQL, SoapUI, JMeter, Linux, Continuous Integration, Selenium
  • ISTQB certifikát výhodou

Benefity

  • možnosť práce na FREELANCE
  • Home Office ( cca 4 za mesiac podľa dohody)
  • možnosť pracovať vo Viedni ak má kandidát záujem (alebo kombinácia BA/Viedeň)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | SQL | Linux | Selenium | Rest/Soap | Tester