pripája sa...

TESTER (AUTOMATIZOVANÉ TESTOVANIE)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 2 dňami
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 1-10-25118

Máte skúsenosťi s automatizovaným testovaním a chcete svoj potenciál využiť v motivujúcom prostredí švajčiarskej spoločnosti?
Hľadáme TESTERA!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • verifikácia dát a tvorba test case- ov na základe požiadavok spoločnosti
  • tvorba automatizovaných a manuálnych testov
  • nastavovanie a spravovanie automatizovanej infraštruktúry
  • testovanie výkonu, stability a chybovosti systémov
  • implementácia testov a testovacích stratégií v spolupráci so softwarovými developermi, aplikačnými inžiniermi a produktovými manažérmi

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • vysokoškolské vzdelanie v relevantnej oblasti
  • skúsenosti s testovaním
  • znalosť testovacích metód, stratégií a procesov
  • skúsenosť s nástrojmi automatického testovania
  • skúsenosť so skriptovacími jazykmi
  • analytické myslenie, zodpovednosť a tímovosť
  • certifikát ISTQB výhodou
  • skúsenosť s agilnými metódami výhodou

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | Tester