pripája sa...

TEST MANAGER ( EXPERIENCED WITH TEST AUTOMATION)

Lokalita Bratislava
Publikované 2 dňami
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-28704

Máte skúsenosti s automatizovaným testovaním a chcete byť súčasťou zaujímavých projektov s možnosťou riadenia vlastného tímu?

Ak áno, máme pre Vás pracovnú príležitosť v úspešnom SW house kde sa môžete uplatniť ako SENIOR TESTER alebo TEST MANAŽÉR.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Tvorba testovacích stratégií
  • Riadenie testovacích tímov
  • Analýza test. požiadaviek
  • Koordinácia projektov

Požiadavky

Veľmi radi Vám povieme bližšie informácie o pozícií ak spĺňate nasledujúce požiadavky:
  • skúsenosti s automatizovaným testovaním, taktiež end-to-end testovanie
  • Silné komunikačné schopnosti v slovenskom a anglickom jazyku (B2)
  • Skúsenosti s vytváraním testovacích stratégií
  • Analytický a metodický pracovný štýl
  • Skúsenosti s koordináciou tímu sú vítané

Benefity

  • Možnosť vzdelávania a certifikácie v oblasti vývoja SW
  • Jazykové kurzy (AJ / NJ)
  • Priestor pre kariérny rast
  • 5 týždňov dovolenky, HO
  • 3 sick days

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Manažment | Test manažér | Tester | Tester