pripája sa...

TEST KOORDINATOR

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 700 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-10-30758

Máš pocit, že dobré IT pozície sú len v Bratislave? Chceš šancu v Nitre? Staň sa súčasťou najväčšieho IT zamestnávateľa v regióne:

Hľadáme šikovného test koordinátora, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

  • vymedzenie rozsahu potrebných testovaní na základe konzultácie s klientom a projektovým tímom
  • zaistenie súladu testovania so stratégiou a testovacím štandardom UiTS
  • vytváranie a aktualizácia plánov testovaní na základe zadaných požiadaviek
  • preberanie zodpovednosti za Quality Gates v procese vývoja
  • plánovanie a organizácia meetingov v súvislosti s testovaním
  • koordinácia nefunkčných častí, testovanie automatizácie a nastavenie testovacieho prostredia v spolupráci s ostatnými tímami
  • koordinácia odchýlok vo všetkých fázach testovania
  • koordinácia tímu testerov v rámci daného projektu ako aj dbanie na kvalitu a pokroky projektu

Požiadavky

Vhodný kandidát spĺňa:
  • vysokoškolské vzdelanie
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícií Tester
  • skúsenosť s virtuálnymi testovacími tímami
  • znalosti testovaní automatizácie a nefunkčné testovanie
  • znalosť bežných testovacích nástrojov
  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

Benefity

  • Stabilná práca v centre mesta
  • Flexibiloný pracovný čas
  • Podpora v ďalšom vzdelávaní
  • Sociálny program
  • Moderné pracovné prostredie

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | Junior | Selenium | Tester