pripája sa...

Test Engineer

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 - 3 500 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33861

Hľadáme skúseného automatizovaného testera so záujmom relokácie do Viedne pre spoločnosť zameranú na platobné brány a terminály.

Náplň práce:

  • analýza funkčných požiadaviek
  • vývoj, support a rozširovanie automatizovaných testov
  • zodpovednosť za odstránenie bugov
  • návrh zlepšení pri testovacích metodikách

Požiadavky

Od vhodného kandidáta očakávame:
  • profesionálna skúsenosť s automatizovaným testovaním (min. 3roky)
  • znalosť C# (základy)
  • hlboká znalosť testovacích princípov a metodík
  • AJ B2 (každodenná komunikácia prebieha v angličtine)

Výhodou sú:
  • predchádzajúce skúsenosti s Agile / Scrum metodikou
  • znalosť Git, Jenkins
  • skúsenosť s SpecFlow, prípadne inými Gherkin-based toolmi

Benefity

Benefity:
  • 14 platov
  • ročné zvyšovanie platu o 2%
  • 25 dní dovolenky
  • 100% hradená PN
  • plne hradená hromadná doprava vo Viedni
  • stravné lístky 4,40€

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | Selenium | C# | Tester