pripája sa...

TECHNOLÓG (Zvárenie)

Lokalita Trenčín
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Ondrášková Kristína
Ref. Č. 5-30-27885

Poď sa realizovať v organizácii s výskumno-vývojovým centrom.
Tvojou náplňou práce bude:

  • Tvorba technologickej dokumentácie
  • Účasť a spolupráca pri zavádzaní a realizácií technológií
  • Príprava podkladov pre technologické a pracovné skúšky
  • Spolupráca s obchodným oddelením pri zabezpečovaní nových zariadení
  • Spracovávanie podkladov k cenovému porovnávaniu
  • Spolupráca pri vybavovaní reklamácii technológií
  • V prípade potreby, zabezpečovanie technologického dozoru počas výroby
  • Účasť na zmenovom konaní, riešenie zmien

Požiadavky

  • SŠ alebo VŠ – strojárskeho smeru
  • Technické vedomosti v oblasti lisovacieho náradia
  • Znalosť AJ alebo NJ (úroveň pokročilý)
  • Prax v obore min 3 roky
  • Certifikát - inžinier zvárania IWE (výhodou)

Benefity

  • Podpora vzdelávania soft skills, hard sills
  • Bezplatné vzdelávanie cudzích jazykov
  • Dovolenkový a vianočný príplatok
  • III. pilier
  • Platené nadčasy
  • Projektové odmeny
  • Firemné a športové podujatia a iné zaujímavé benefity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojárstvo | Inžinier | Technológ | Procesný inžinier | Proces | Technológia | Zváranie | Mechanical engineering technologist