pripája sa...

TECHNOLÓG PROCESOV KOVOOBRÁBANIA

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Czaková Žofia
Ref. Č. 23451

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TECHNOLÓG.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za kontrolu a optimalizáciu a procesov
  • Podpora nových projektov vo fáze industrializácie a v nábehu do výroby
  • Vykonávanie skúšok nástrojov a zariadení v prípravnej fáze
  • Vypracovávať a aktualizovať dokumentáciu na podporu procesu
  • Technologický dohľad a riešenie problémov vo výrobe
  • Zabezpečenie chodu výroby po technologickej stránke
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri projektoch, opravách a modifikáciách procesov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru (kovoobrábanie, výrobné technológie)
  • Prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
  • Technická zdatnosť a ochota aktívne riešiť zadané úlohy
  • Znalosť anglického jazyka
  • Znalosť niektorého z CAD programov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Strojárstvo | Technológ | Proces | Projekt | Technológia | Výroba | Zváranie | Lisovanie | Frézovanie | Kovy | Mechanical engineering technologist