pripája sa...

TECHNOLÓG

Lokalita Trnavský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 23262

Ponúkame Vám možnosť byť súčasťou projektového tímu na pozícii TECHNOLÓG.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za kontrolu, optimalizácie a trvalé udržiavanie sériových procesov na Vami zverených technológiách
  • Podpora nových projektov vo fáze industrializácie a v nábehu do sériovej výroby
  • Vykonávanie skúšok nástrojov a zariadení vo prípravnej fáze a následné odovzdanie do výrovy
  • Vypracovávať a aktualizovať dokumentáciu na podporu procesu
  • Navrhovať investície do výrobných procesov
  • Spolupracovať na tvorbe projektovej dokumentácie

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Minimálne 2 roky skúsenosti v oblasti technológii vo výrobnej spoločnosti
  • Prax v automobilovom priemysle výhodou
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • Znalosť SPC, FMEA a analýzy spôsobilosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Strojárstvo | Technológ | Proces | Automobilový priemysel | FMEA | APQP | Projekt | Technológia | Výroba | Zváranie | Mechanical engineering technician