pripája sa...

TECHNOLÓG

Lokalita Trnavský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-25060

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii TECHNOLÓG.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • plánovať a sledovať investície na zaobstaranie, výmenu a optimalizáciu výrobných a prevádzkových prostriedkov
  • vypracovávať a projektovať nové výrobné a montážne koncepty pre nové diely pripravované do sériovej výroby s ohľadom na ergonómiu a produktivitu práce
  • vypracovávať zoznam požiadaviek, technickej špecifikácie a zadania pre obstaranie výrobných zariadení
  • vyberať dodávateľa a koordinovať aktivity potrebné pri integrácii výrobných a prevádzkových prostriedkov
  • optimalizovať existujúce výrobné zariadenia, pracovné a montážne koncepty
  • plánovať prípravu a priebeh investičných projektov z termínového a vecného hľadiska

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • 2 roky praxe vo výrobnom podniku na obdobnej pozícii
  • Prax v automotive výhodou
  • Znalosť konštrukcie strojov, výrobných liniek a zariadení podmienkou
  • Anglický alebo nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni podmienkou
  • Schopnosť čítania technickej dokumentácie
  • SŠ alebo VŠ technického zamerania

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojárstvo | Technológ | Technik | Procesný inžinier | Automobilový priemysel | FMEA | 5S | Plasty | Proces | Technológia | Vstrekovanie | Výroba | Guma | Technologist