pripája sa...

SI TECHNICKÝ TYP? PRACUJ NA JEDINEČNOM PROJEKTE.

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 29 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-27641

Nebaví Vás práca za pásom, či práca v špinavom prostredí? Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti a príjmenom prostredí na jedinečnom a zaujímavom projekte.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spolupráca pri simulovaných i reálnych experimentoch na zariadeniach
  • Realizácia testov prototypov
  • Montáž a zapájanie strojov a zariadení

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ strojárske vzdelanie (elektrotechnik, mechanik, a pod.)
  • Skúsenosť s prácou so strojmi, elektrotechnikou, mechanickou prácou či inou technickou prácou je PODMIENKOU
  • Vodičský preukaz typu B

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod a benefitov:
  • 1 plat ročne naviac v závislosti od plnenia firemných cieľov a 13 plat
  • One to one sedenia s anglickými lektormi
  • Čerstvé ovocie v kuchynke
  • Teambuildingy
  • Diners karta s cestovným poistením
  • Nárok na 2 "sick days"
  • MS Office na súkromné účely a iné

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=engineering

Engineering | Strojárstvo | Elektrotechnika | Elektronika | Technik | Test | Technician