pripája sa...

SERVISNÝ TECHNIK

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR
Publikované dňom
Kontakt Záhumenská Zuzana
Ref. Č. 3-21-29005

Ste zanietený elektrotechnik? Ak máte platnú vyhlášku podľa paragrafu min. 22 a ak ovádate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, možno ste práve Vy ten správny uchádzač, ktorého hľadáme na pozíciu TECHNIK ÚDRŽBY.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchového a bezpečného chodu automatizovaných výrobných strojov
  • Odstránenie chýb strojov a zariadení na elektronických, elektrických, pneumatických, elektropneumatických a mechanických častiach zariadení
  • Vykonávanie údržby podľa technickej dokumentácie s využitím diagnostických zariadení
  • Komunikácia s výrobou o priebehu opráv
  • Vedenie dokumentácie o vykonaných opravách a použitých náhradných dieloch
  • Implementácia nápravných opatrení v rámci údržby
  • Oprava poškodených zariadení a výmena súčiastok
  • Výmena a objednávanie náhradných dielov
  • Zodpovednosť za preventívnu a korektívnu údržbu strojov

Požiadavky

  • min. SŠ elekrotechnické vzdelanie
  • Prax na pozícii technika údržby alebo koordinátora údržby vo výrobnej spoločnosti - PODMIENKOU
  • Znalosť princípov elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky, hydrauliky - PODMIENKOU
  • Platná vyhláška min. §22 alebo §23
  • Aktívna znalosť anglického jazyka min.B1
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Samostatnosť
  • Tímovosť

Benefity

  • Mesačný bonusový systém

Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektronika | Elektrikár / elektromechanik | Technik | Servis / služby | Údržba | Service technician