pripája sa...

MECHANIK / MECHATRONIK - ÚDRŽBA AUTOMATIZOVANÝCH STROJOV

Lokalita Košický kraj
Publikované 10 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-21-24795

Staň sa špecialistom vo svojom odbore, pracuj v prostredí medzinárodnej automobilovej spoločnosti využívajúcej špičkové technológie, špecializuj sa na diagnostiku a opravu MECHANICKÝCH porúch automatizovaných strojov. Hľadáme šikovného Technika údržby.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Mechanické práce pri montáži a oživovaní výrobných technologických zariadení
  • Oprava a údržba mechanických častí výrobných zariadení
  • Úpravy a optimalizácia mechanických častí existujúcich výrobných zariadení (hydraulika, pneumatika)
  • Výmena náhradných dielov v rámci preventívnej a prediktívnej údržby
  • Zaznamenávanie vykonaných opráv a použitých dielov na údržbu

Požiadavky

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdelanie - strojárske (špecializácia na mechaniku / mechatroniku)
  • Min. 2 roky skúseností v s údržbou mechanických porúch
  • Znalosť čítania strojárskych výkresov - podmienkou
  • Záujem o nové technológie

Benefity

  • 13. plat
  • 14. plat
  • Príspevok na dopravu
  • Príplatky za prácu nadčas
  • Príplatky za nočné zmeny
  • Príplatky sa prácu cez víkendy
  • Zvýhodnené stravovanie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Engineering | Strojárstvo | Výroba | Technik | Údržbár | Opravár | Mechanic