Technik vo výrobe ! Skúsenosti nie sú podmienkou !

Trvalý pracovný pomer
Mzda
955 - 1 000 €
Ref. Č.
2-18-30709

Hľadáme šikovných kandidátov do automotive výroby - Obsluha linky. NÁSTUP IHNEĎ!

Náplň práce:

  • Každodenné zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Obsluha, kontrola automatizovanej linky
  • Kontrola požadovaných parametrov na linke
  • Identifikovanie prípadných problémov na linke, evidencia výroby a technických zásahov
  • Spolupráca pri údržbe linky
  • Možnosť postupu na Leadra
  • Práca na 3 zmeny
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Prax vo výrobnej spoločnosti, prípadne obsluha strojov vítaná!!
  • Ochota pracovať na zmeny (3 zmeny, voľné víkendy)
  • Technické myslenie
  • Organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
Benefity
  • bonusy, benefity
  • možnosť kariérneho rastu