pripája sa...

TECHNIK MONTÁŽNYCH LINIEK - PRÁCA V ZAHRANIČí

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 400 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-30187

Máš rád cestovanie nie len po Európe? Navštív Čínu, USA a mnohé iné krajiny. Montážne linky ti nie sú cudzie?
Staň sa súčasťou tímu špecialistov v oblasti automotive ako TECHNIK MONTÁŽNYCH LINIEK.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • definovanie štandardov pre proces montáže vo výrobe
  • spolupodielanie sa na nákupe montážnych a skúšobných zariadení v rôznych fázach výroby
  • nastavovanie technologických parametrov
  • zadefinovanie potrebých skúšok pri zavedeni zariadenia
  • podpora tímov v rámci spoločnosti, zaškolovanie personálu
  • podielanie sa na pláne preventívnej údrby

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru - mechatronika, elektrotechnika
  • Skúsenosť s robotmi KUKA/ABB
  • skúsenosť so zavádzaním zariadení do prevádzky
  • skúsenosti s údržbou liniek
  • ochota cestovať
  • aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Znalost SIMATIC výhodou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Technológ | Technik | Montér | Technician