pripája sa...

TECHNIK KVALITY

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 600 - 650 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 14757

Pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu TECHNIK KVALITY.

Vašou náplňou práce bude:

Vykonať procesný a výrobný audit.
Zastupovať oddelenie kvality počas zmeny, má právomoc zastaviť procesy v prípade veľkých odchýlok.
Vykonať a koordinovať merania na vstupe a v laboratóriu.
Podávať správy o aktivitách osobe zodpovednej za kvalitu.
Práca na 4 zmennú prevádzku (denná, nočná, 2 dni voľna)

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Ukončené SŠ technického smeru
  • Skúsenosť s oblasťou kvality
  • Základná znalosť kvalitárskych nástrojov
  • Pokročilá znalosť práce s MS Office
  • Technické myslenie, zmysel pre detail,
  • Zodpovednosť

Benefity

  • príspevok na dochádzanie
  • variabilná zložka
  • príplatky

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Inžinier | Špecialista | Technik | 8D | Automobilový priemysel | ISO/TS 16949 | ISO | PPAP | Quality inspector