pripája sa...

TECHNIK KVALITY

Lokalita Košický kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 22862

Pareto analyza a PDCA sú Vám dobre známe? Ste precízny a ambiciózny? Jedinečná príležitosť v podobe pracovnej ponuky TECHNIK KVALITY - využite ju!

Vašou náplňou práce na danej pozícii bude:

  • Realizácia vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
  • Podieľanie sa na optimalizácii a zlepšovaní výrobných procesov pre oblasť kvality
  • Spracovávanie dokumentácie, reporting
  • Realizácia auditov produktov
  • Spolupráca s ďalšími oddeleniami pre potreby zabezpečenia požadovanej kvality produkcie
  • Prijímanie opatrení pre potreby zabezpečenia kvality
  • Práca na zmeny
  • Nástup okamžite

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie (technického zamerania)
  • Praktické skúsenosti so zabezpečovaním a kontrolou kvality - silná výhoda
  • Znalosť nástrojov kvality (8D, FMEA, Control Plan)
  • Pokročilá znalosť práce s MS Office
  • Technické myslenie, cit pre detail
  • Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita.

Benefity

  • Jazykové kurzy
  • Možnosť preplatenia dopravy
  • Kvalitarské kurzy a školenia

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Engineering | Strojárstvo | Elektrotechnika | Inžinier | Špecialista | Absolvent | 5S | 8D | Automobilový priemysel | Kvalita | Quality inspector