pripája sa...

TECHNIK (ENERGETIKA) - AJ ABSOLVENTI

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 6 hodinami
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-24888

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TECHNIK (ENERGETIKA).

Vašou náplňou práce bude:

  • Vykonávať servisnú činnosť meracej, regulačnej techniky a riadiacich systémov
  • Spolupracuje na servise a oživovaní riadiacich systémov a inej meracej a regulačnej techniky
  • Spolupracuje na odstraňovaní havarijných stavov
  • Zabezpečuje tvorbu a aktualizáciu projektovej dokumentácie riadiacich systémov
  • Spolupracuje na zostavovaní generálnych opráv, rekonštrukcií a modernizácii

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • držiteľ platného oprávnenia podľa §22 vyhlášky 508 PODMIENKOU
  • Absolvent SŠ alebo VŠ so zameraním na elektroniku/ elektrotechniku PODMIENKOU
  • Ochota cestovať
  • Ochota držať pohotovosť
  • Prax na obdobnej pozícii výhodou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Elektronika | Energetika | Technik | Inžinier | Absolvent | Aplikačný | Automatizácia | PLC | Oživovanie/ spúšťanie | Údržba | Kotle | Slaboprúd | Simatic | Power engineer technician