pripája sa...

TECHNIK BOZP A ŽP

Lokalita Prešovský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 24151

Ponúkame Vám príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TECHNIKA BOZP A ŽP. Túto pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú výrobnú spoločnosť so sídlom v POPRADE. Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám svoj profesný životopis.

Náplň práce:

  • Aplikovanie štandardov BOZP, PO a ŽP
  • Vykonávanie školení pre zamestnancov a dodávateľov
  • Sledovanie dodržiavania bezpečnostných predpisov, hygieny práce, požiarnej ochrany, ŽP
  • Podieľanie sa na navrhovaní a realizácii nápravých opatrení v oblasti BOZP, PO, ŽP
  • Vypracovanie BOZP dokumentácie, analýza rizík, vyšetrovanie úrazov a incidentov, evidovanie všetkých zistení, reporting
  • Vedenie evidencie o tvorbe, množstvách, charaktere a nakladaní s odpadmi a o spôsoboch využitia a zneškodnenia odpadov
  • Spolupráca so štátnými orgánmi ochrany ŽP pri zabezpečovaní povolení a rozhodnutí v oblasti ochrany ŽP
  • Evidencia a spracovávanie požiadaviek do nákupného systému, tvorba príjmov, spracovávanie faktúr, spolupráca s finančným oddelením
  • Zabezpečovanie a koordinácia dodávateľských prác, komunikácia s dodávateľmi

Požiadavky

Požadujeme:
  • VŠ vzdelanie (technický smer)
  • 2 roky skúseností na pozícii Technika BOZP a ŽP vo výrobnej spoločnosti
  • Certifikát bezpečnostného technika - podmienkou
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni - podmienkou
  • MS Office - pokročilá úroveň (MS Word, PowerPoint, Excel)
  • Znalosť ISO noriem v oblasti BOZP, ŽP
  • Aktívna, dynamická osobnosť
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Engineering | Životné prostredie | Inžinier | Technik | Odpad | Požiarna ochrana | Safetyatwork and technical equipment technician