pripája sa...

Technický vedúci (Electrical Distribution)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 100 - 2 500 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-31734

Pre nášho klienta, lídra v oblasti napájacích zdrojov obsadzujeme pozíciu Technického Lídra (Electrical Distribution)

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • riadenie projektov z technického hľadiska
  • návrh technických riešení pre zákazníka
  • vedenie tímu ľudí
  • podieľanie sa na tendroch
  • spolupráca s výrobnými závodmi pri príprave návrhu/ponuky
  • hľadanie efektívnych technických riešení
  • správa rozpočtu
  • manažment rizika - v krízových situáciách
  • uvedenie systémov a projektov do prevádzky
  • riadenie dodávateľských kanálov
  • sledovanie kvality

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • technické vzdelanie - elektrotechnika, energetika
  • znalosť nízkeho aj vysokého napätia
  • znalosť v oblasti silnoprúdu
  • znalosť anglického jazyka
  • flexibilita a zodpovednosť
  • skúsenosti s vedením ľudí
  • ochota cestovať (30%) aj mimo Slovenska
  • skúsenosti s prácou na projektoch
  • znalosť AutoCAD

Engineering | Elektrotechnika | Energetika | Inžinier | Manažér | Supervízor | Vedúci | Obvody | Rozvádzač | Technický | Nízke napätie | Vysoké napätie | Electrical technician