pripája sa...

TECHNICKÝ ŠPECIALISTA S NEMECKÝM ALEBO FRANCÚZSKYM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 23021

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii TECHNICKÝ ŠPECIALISTA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Komunikácia s klientom, fleet managermi a dodávateľmi
  • Analýza a kontrola interných dát, správa databázy
  • Spracovanie a kontrola dodávateľských faktúr a ich likvidácia
  • Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti pre potreby zabezpečenie požiadaviek a mobility klienta
  • Príprava kalkulácií servisných nákladov
  • Kontrola servisných nákladov, minimalizácia nákladov
  • Zabezpečovanie pravidelných servisných a garančných prehliadok
  • Technické poradenstvo klientovi
  • Pravidelný reporting, komunikácia s ďalšími oddeleniami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Anglický jazyk na úrovni B2, nemecký alebo francúzsky jazyk an úrovni C1
  • Technické znalosti z automobilovej oblasti VÝHODOU
  • Výborná znalosť MS Office (Word, Excel)
  • SILNÉ ANALYTICKÉ SCHOPNOSTI (práca s tabuľkami a číslami)
  • Samostatnosť, rozhodnosť, asertivita, flexibilita
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Engineering | Obchod | Logistika | Konzultant | Technik | Vodič | Automobilový priemysel | Development team specialist