pripája sa...

TECHNICKÝ ŠPECIALISTA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 dňami
Kontakt Kubalová Terézia
Ref. Č. 1-26-30090

Máš aktívnu nemčinu a zároveň si technický typ, kterého zaujíma automobilová oblasť? V tom prípadeneváhaj a pošli nám životopis v anglickom jazyku.

Náplň práce:

  • Komunikácia s klientom, manažérmi a dodávateľmi v cudzích jazykoch
  • Poskytovanie technického poradenstva klientovi
  • Príprava kalkulácií servisných nákladov
  • Spracovanie a kontrola dodávateľských faktúr a ich likvidácia
  • Zabezpečovanie pravidelných servisných a garančných prehliadok
  • Spolupráca s poisťovňami pri riešení poistných udalostí
  • Pravidelný reporting, komunikácia s ďalšími oddeleniami

Požiadavky

Zaujala ťa táto pozícia a spĺňaš nasledovné kritéria? Tak nám čo najskôr pošli svoje CV!
  • Nemecký jazyk potrebný na úrovni C1- plynule slovom aj písmom
  • Vzdelanie technického zamerania výhodou
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, rozhodnosť, asertivita a flexibilita
  • Znalosť MS Office (Word, Excel)
  • Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť je dynamická organizácia s množstvom možností na rast. Spoločnosť ponúka skutočné výzvy a rôzne balíky benefitov.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Pracovník technickej podpory | Excel | Reportovanie | Technical officer