pripája sa...

TECHNICKÝ RIADITEĽ (výstavba a rekonštrukcia)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-40-25012

Ponúkame Vám príležitosť manažovať a riadiť novú výstavbu a rekonštrukcie na pozícii TECHNICKÝ RIADITEĽ.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za stavebnú, technickú a legislatívnu pripravenosť prevádzok
  • Koordinovať projektovú dokumentáciu stavby, povolenia k realizácii stavby, výberu dodávateľov a realizáciu stavby
  • Kontrolovať plnenia úloh svojich podriadených pracovníkov
  • Koordinovať vedenú administratívu všetkých zmluvných náležitostí pre prevádzky vyplývajúcich z hľadiska jej prevádzkyschopnosti a platnej legislatívy
  • Koordinovať a komunikovať s oprávnenými kontrolnými úradmi
  • Prevádzkovať centrálu, jej administratívne činnosti a materiálno-technické vybavenie

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Prax v oblasti riadenia rekonštrukcií výhodou
  • Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka podmienkou
  • Vysokoškolské vzdelanie v obore- stavebné/ technické/ ekonomické
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Ochota cestovať

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=stavebnictvo-a-reality

Stavebníctvo | Obchod a marketing | Pozemné | Farmacia | Inžinier | Manažér | Oblastny manažér | Stavba | Projekt | Rozpočet | Technical director