pripája sa...

Technický riaditeľ

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 3 000 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Šimúnová Eva
Ref. Č. 2-30-31238

Chcete sa stať súčasťou úspešnej rozrastajúcej sa medzinárodnej spoločnosti? Chcete uplatniť svoje skúsenosti a profesionálne rásť?
Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Technický riaditeľ.

Náplň práce:

  • technické posúdenie vyrobiteľnosti naceňovaných projektov v spolupráci s dizajnovým oddelením a obchodom
  • metodické vedenie projektového tímu v predsériovej fáze projektov, preskúmanie zákazníckych požiadaviek na projekt a ich implementácia do interných procesov
  • metodické vedenie tímu procesných inžinierov
  • komunikácia s výrobcom nástrojov cez agenta spoločnosti, analýzy prvých dielov od výrobcu nástrojov a definovanie nápravných opatrení (korekcie)
  • participácia na analýze rizík FMEA vo fáze vývoja procesu APQP, zabezpečenie chybu-vzdorných riešení v procese (poka-yoke)
  • kooperácia s procesným inžinieringom na prechode z projektovej fázy do sériovej produkcie (príprava vzorkovania PPAP až po schválenie zákazníkom)
  • vedenie obchodných rokovaní s cieľom dosiahnuť najnižšiu možnú cenu tovarov, materiálu a služieb
  • zostavenie rozpočtu a sledovanie jeho čerpania
  • sledovanie trendov a zavádzanie nových technológií do výroby

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • VŠ, strojárske, odbor: technické alebo materiálovo-technologická fakulta
  • 3 a viac rokov praxe v odbore PODMIENKOU
  • skúsenosti s vedením oddelenia údržby a nástrojárne výhodou
  • systematická a koncepčná osobnosť
  • oko pre optimalizáciu
  • vodcovská osobnosť
  • samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
  • prezentačné a obchodné zručnosti
  • precíznosť, rozhodnosť, asertivita
  • sebakontrola, orientácia na ciele, organizačné schopnosti
  • znalosť požiadaviek ISO 9001, IATF 16949,VDA 6.3
  • znalosť techník FMEA, APQP, SPAC, MSA, PPAP/VDA 2
  • plynulá znalosť AJ slovom aj písmom PODMIENKOU

Engineering | Strojárstvo | Manažér | Projektový manažér | 5S | APQP | Zákazník | FMEA | Implementácia | Lisovanie | Proces | Produkt / výrobok | Výroba | Technický | PPAP | Technical director