pripája sa...

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝROBNEJ LINKY (EXTRÚZIA)

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 530 - 800 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Ellerová Michaela
Ref. Č. 17731

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.
Momentálne obsadzujeme pozíciu TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝROBNÉHO ZARIADENIA.

Náplň práce:

  • Nastavenie a následné spustenie ťahacej a skrucovacej linky
  • Sledovanie výroby
  • Prestavovanie linky podľa požiadavky výroby
  • Obsluha linky
  • Nástup IHNEĎ
  • Práca na 4 zmeny

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou technického alebo strojárskeho zamerania
  • Prax z výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii výhodou
  • Manuálna zručnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • Ochota pracovať na zmeny (12 hodinová prevádzka: prvý deň denná, druhý deň nočná, následne dva dni voľno)

Benefity

  • prémiová zložka po skúšobnej dobe
  • dochádzkový bonus
  • stabilná zahraničná spoločnosť
  • nástupný plat 530€, po skúšobnej dobe možné zvýšenie do 900€ (na základe bonusov)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Výroba | Opravár | Operátor | Robotník | Nástrojár | Production Operator