pripája sa...

TECHNICKÝ PRACOVNÍK - ADMINISTRATÍVA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 700 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 21806

Ponúkame výbornú príležitosť pre absolventov rozvíjať technické znalosti a získať skusenosť z praxe na administratívnej pozícii Technický pracovník v strojárskej výrobe, kde budete zodpovedať za dokumentáciu pracovných postupov vo výrobe.

Náplňou Vašej práce bude:

  • snímkovanie práce
  • sledovanie výrobných procesov a postupov
  • vyhotovenie snímok a videozáznamov
  • spracovanie snímky pracovného dňa v internom systéme
  • podpora koordinátorov náhradných dielov
  • práca s interným systémom

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ/ VŠ vzdelanie technického smeru (strojástvo, elektrotechnika, stavebníctvo, IT)
  • schopnosť čítať technické výkresy výhodou
  • aktívne využívanie MS office (najmä Excel)
  • samostatnosť a proaktívny prístup k práci
  • pracovná doba je 7:00 - 15:30
  • výkon práce je v priemyselnom parku v Senci a je nutné mať k dispozícii auto, aby sa zamestnanec mohol dopraviť do/z práce

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám,možnosť dlhodobej spolupráce, kariérneho rastu a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Výroba a prevádzka | Engineering | Elektrotechnika | Technik | Technický | Administration