pripája sa...

JUNIOR PROPERTY MANAŽÉR (13. 14. plat)

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32561

Náš klient pôsobiaci v automobilov priemysle hľadá do svojho tímu JUNIOR PROPERTY MANAŽÉRA

Vašou náplňou práce bude:

  • Samostatne organizovať menšie opravy hál, rekonštrukčné práce
  • Stanovovať harmonogram prác
  • Komunikovať so subdodávateľmi a zabezpečovať potrebné opravy a úpravy
  • Spolupracovať pri výbere dodávateľov
  • Zodpovedať za dozor počas realizačných prác
  • Kontrolovať dodržiavanie stanovených termínov, kvality prác, rozpočty

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stavebné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Pracovné skúsenosti min. 2 roky
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Samostatnosť

Pre svojich zamestnancov má nastavený široký balík benefitov:
  • 13. a 14. plat
  • Osobné prémie, dochádzkový bonus, ročná odmena
  • Príspevok na služobné cesty
  • Príspevok na dopravu
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS
  • Kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu

Stavebníctvo | Správa budov | Dozor | Manažér | Projektant | Stavbyvedúci | Technik | Building supervisor