Technický konzultant

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 000 €
Ref. Č.
1-23-39289-1

Renomovaná a dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť, medzi ktorej klientov patria najväčšie slovenské aj zahraničné spoločnosti (strojárske, automotive, elektrotechnika a iné.) v oblasti vedy a výskumu, hľadá kandidátov na pozíciu TECHNICKÝ KONZULTANT.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Budovanie vzťahov a starostlivosť o klienta
  • Stretnutia s manažérmi spoločností pôsobiacich v rôznych oblastiach
  • Príprava podrobnej technickej analýzy a technickej dokumentácie pre klienta v rámci jednotlivých projektov
  • Plánovanie a výpočet nákladov na jednotlivé projekty
  • Pravidelné reportovanie dosiahnutých výsledkov
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Vysokoškolské vzdelanie technického smeru PODMIENKA - pozícia je vhodná aj pre Absolventov!
  • Ak nie ste absolvent, v tom prípade sa požadujú skúsenosti na obdobnej pozícií alebo na pozícií projektového manažmentu min. 2 roky
  • Základná znalosť Anglického jazyka
  • Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Proklientský prístup
  • Samostatnosť
  • Vysoké pracovné nasadenie