pripája sa...

TECHNICKO-OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 000 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-31184

Chcete pracovať v oblasti automatizácie, elektrotechniky? Baví Vás obchod? Viete čo sú svorky, konektory, rozvádzače? Chcete pracovať aj na marketingových materiáloch a zúčastňovať sa na výstavách a veľtrhoch?

Jedna z popredných nemeckých spoločností v oblasti automatizácie, ktorá okrem samotných produktov dodáva komplexné technické riešenia, hľadá kandidátov na pozíciu TECHNICKO - OBCHODNÝ INŽINIER.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • zodpovednosť za rozvoj zvereného portfólia produktov/služieb vo všetkých fázach jeho životného cyklu po obchodnej a marketingovej stránke
  • prebrať zodpovednosť za najväčších klientov v rámci regiónu
  • získavanie nových obchodných partnerov, predajné aktivity
  • zodpovednosť za zavádzanie nových produktov do portfólia
  • mapovanie konkurencie a situácie na trhu, príprava marketingových podkladov, aktívna participácia pri výstavách a veľtrhoch
  • úzka spolupráca s oddelením predaja a nákupu
  • vyhľadávanie nových dodávateľov
  • komunikácia s dodávateľmi i zákazníkmi
  • zodpovednosť za vypracovanie cenových ponúk pre produkty
  • administratíva

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • ukončené SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania (príp. strojného inžinierstva)
  • výborné znalosti v oblasti automatizácie/elektrotechniky
  • skúsenosť na obchodníckej pozícií
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • dynamická, pro-aktívna osobnosť
  • samostatnosť, flexibilita

Obchod a marketing | Engineering | Elektrotechnika | Obchod | Inžinier | Technik | Obchodný zástupca | Automatizácia | Technický | Akvizícia | Stroje | Sales representative