pripája sa...

Údržba produktových dát v systéme SAP

Lokalita Poprad
Platové ohodnotenie 800 - 900 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 3-30-33754

Vieš čítať technické výkresy, pracovať v programe SAP a dohodvoríš sa po anglicky?
Hľadáme človeka do novovytvoreného R&D oddelenia, ktorého hlavnou náplňou bude:

  • Udržiavanie aktuálnocti dát v systéme SAP
  • Podpora výrobného oddelenia ohľadom technických informácií o produkte
  • Konfigurácia kusovníkov a špecifikácií produktu
  • Zaistenie správnej implementácie zákazníckych požidaviek do kusovníka a produktovej špecifikácie

Požiadavky

  • min. SŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosť s prácou v systéme SAP
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Schopnosť čítať technické výkresy
  • Výhodou je ovládať Corel Draw alebo Adove Innustrator
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Ochota učiť sa
  • Zodpovednosť

Benefity

  • zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • kompenzácia cestovných nákladov
  • flexibilná pracovná doba
  • zľava na firemné výrobky

Engineering | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Kalkulant | Absolvent | Produkt / výrobok | SAP | Technical officer