pripája sa...

Technická Podpora s Nemeckým Jazykom

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 19749

Máš aktívnu nemčinu a zároveň si technický typ, ktorému oblasť automotive nie je cudzia? V tom prípade máme pre teba zaujímavú pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti leasingu. Ak chceš pracovať v príjemnej atmosfére medzinárodného biznis centra, neváhaj nám zaslať životopis.

Náplň práce:

  • sledovanie stavu vozového parku
  • zabezpečenie technických požiadaviek biznis partnerov
  • schvaľovanie faktúr týkajúcich sa servisných zásahov
  • spracovanie finančných dokumentov
  • podpora zahraničným pobočkám a klientom
  • komunikácia v cudzích jazykoch
  • ad hoc úlohy a reporty

Požiadavky

Zašli nám životopis, ak máš:
  • NEMECKÝ na komunikatívnej úrovni
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • vzdelanie technického zamerania výhodou
  • skúsenosť v oblasti fleet managementu je vítaná
  • znalosť balíka MS Office
  • záujem o oblasť automotive

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Pracovník technickej podpory | Fakturant |