pripája sa...

TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 20 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-40-31372

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej stavebnej spoločnosti.

Náš klient hľadá kandidátov na pozíciu TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTU.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zadávať objednávky do výroby na základe technickej dokumentácie
  • Koordinovať / komunikovať termíny s dodávateľmi a odberateľmi
  • Pripravovať odovzdávacie protokoly
  • Viesť skladové hospodárstvo
  • Zodpovednosť za chod administratívy
  • Organizovať dopravu z výroby na stavbu - riešené s externým dopravcom
  • Komunikovať s externými prepravcami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ vzdelanie s maturitou (stavebná priemyslovka) VÝHODOU
  • Vedieť sa orientovať v technickej dokumentácii PODMIENKOU
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - PODMIENKOU
  • Predchádzajúca skúsenosť v stavebnej spoločnosti VÝHODOU
  • MS Office na pokročilej úrovni
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu

Stavebníctvo | HR a kancelářské služby | Pozemné | Životné prostredie | Správa budov | Reality | Dopravné | Podzemné | Voda | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Office manažér | Koordinátor | Logistician