pripája sa...

TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTOV (AJ ABSOLVENTI

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-30787

Využite príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na pozícii TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTOV.

Vašou náplňou práce bude:

  • Technická podpora pre obchodný tím
  • Príprava cenových ponúk(technologické celky a náhradné diely)
  • Špecifikácia vhodných technológií a náhradných dielov pre zákazníkov
  • Starostlivosť o zákazníkov (technická podpora-špecifikácia )
  • Návrh technologických celkov vlastnej výroby a subdodávok
  • Príprava a kompletizácia výkresovej a projektovej dokumentácie

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý
  • Znalosť AutoCAD alebo Solid Works

Spoločnosť má tiež vo svojom portfóliu zaujímavý balíček benefitov:
  • Príspevok na dopravu
  • Flexibilná pracovná doba
  • zázemie americkej spoločnosti

Engineering | Obchod a marketing | Strojárstvo | Obchod | Špecialista | Technik | Technológia | Výroba | Produkt / výrobok | Dodávateľ | SolidWorks | Podpora predaja | Priemysel | Technický | Technician