pripája sa...

TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTOV (AJ ABSOLVENTI

Lokalita Malacky
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 21 dňami
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-27718

Využite príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na pozícii TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTOV.

Vašou náplňou práce bude:

  • technická podpora pre obchodný tím
  • príprava cenových ponúk(technologické celky a náhradné diely)
  • špecifikácia vhodných technológií a náhradných dielov pre zákazníkov
  • starostlivosť o zákazníkov (technická podpora-špecifikácia )
  • návrh technologických celkov vlastnej výroby a subdodávok
  • príprava a kompletizácia výkresovej a projektovej dokumentácie

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý
  • Minimálne základnú znalosť AutoCAD a Solid Works 3D

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Obchod a marketing | Strojárstvo | Obchod | Špecialista | Technik | Technológia | Výroba | Produkt / výrobok | Dodávateľ | SolidWorks | Podpora predaja | Priemysel | Technický | Technician