Teamleader učtovníctva- ZÁHORIE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-7-41335-3

Máte už predošlú skúsenosť s účtovníctvom a ovládate angličtinu na úrovni B2? Máte aj skúsenosť s vedením ľudí a radi by ste pracovať pre výrobnú spoločnosť na Záhorí?

Náplň práce:

  • Vedenie komplexného účtovníctva spoločnosti
  • Príprava mesačných, štvrťročných a ročných účtovných závierok
  • Riadenie menšieho účtovného teamu
  • Príprava podkladov a spolupráca pri audite
  • Schvaľovanie a monitorovanie platieb
  • Nastavovanie a implementácia procesov a zaúčanie zamestnancov
  • Reporting finančnému riaditeľovi
Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý bude spĺňať nasledujúce požiadavky:

  • 3-5 ročná skúsenosť v oblasti komplexného účtovníctva
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Skúsenosť s vedením ľudí
  • Znalosť MS Excel a SAP

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na pracovnom pohovore.