pripája sa...

FACILITY SERVICE TEAMLEADER

Lokalita Košický kraj
Publikované 26 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-24817

Pre nášho klienta, ktorým je významná medzinárodná spoločnosť poskytujúca nadštandardné komplexné služby v oblasti technického zabezpečenia budov, aktuálne hľadáme skúseného kandidáta/ku na pozíciu KOORDINÁTOR SERVISNÝCH TECHNIKOV

Náplň práce:

  • Koordinovanie a dohliadanie na denné činnosti tímu servisných technikov v teréne
  • Servis vzduchotechniky, klimatizácie a vzduchotechnických zariadení
  • Zodpovednosť za prípravu týždenných plánov servisných prác
  • Hodnotenie výkonnosti tímu servisných technikov
  • Dohľad nad dodržiavaním bezpečnosti pri výkone prác
  • Zodpovednosť za vytváranie záznamov z preventívnych servisných prehliadok
  • Zodpovednosť za prípravu predbežného rozpočtu a riadenie objednávok s ohľadom ziskovosť / rentabilitu
  • Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
  • Riešenie prípadných sťažností a reklamácii
  • Motivovanie a trénovanie tímu servisných technikov

Požiadavky

Požadujeme:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie, technický odbor výhodou
  • Min. 4-6 rokov praxe (na obdobnej pozícii veľkou výhodou)
  • Skúsenosti s riadením tímu
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • MS Office - dobrá používateľská úroveň
  • Aktívny vodič - podmienkou
  • Organizačné zručnosti
  • Pro-zákaznícka orientácia
  • Ekonomické myslenie
  • Zodpovedný prístup

Benefity

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Firemné auto aj na súkromné účely
  • Stabilita nadnárodnej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Vedúci | Plánovač | Servis / služby | Maintenance worker