pripája sa...

TEAM LEADER WITH ENGLISH LANGUAGE NEEDED!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-11-32006

Si dynamický komunikatívny a máš dobrý time- managemenet? Viedol si niekedy tím ľudí, ktorých si musel motivovať, developovať a bol si tu ,,vždy pre nich"? Tak potom si vhodný kandidát a čítaj ďalej.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Viesť tím 25 ľudí
  • Denne komunikovať a pomáhať napĺňať ciele svojho tímu
  • Mať na starosti VIP klientov a riešiť prípadne nezrovnalosti/ problémy
  • Motivácia tímu
  • Reporting a iné aktivity

Požiadavky

Hľadáme proaktívneho a skúseného kandidáta, ktorý sa nezľakne náročnejších situácií a rád hľadá výzvy.
  • Skúsenosť s people managementom je NUTNOSŤOU!- minimálne 5 rokov
  • Skúsenosť vedenia väčšieho tímu v call centre, travel agency alebo v medzinárodnej firmy
  • Komunikatívnosť, dynamickosť
  • Anglický jazyk na úrovni C1

  • finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Spoločnosť ponúka benefity, avšak budú prezentované samotnou spoločnosťou. na osobnom stretnutí.

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Manažment | Obchodný zástupca | Manažér | Výroba | Governor