pripája sa...

Team Leader pre C++ developerov

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 800 - 3 300 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30522

Príležitosť pre senior programátorov so záujmom posunúť sa líderskú rolu!

Náplň práce:

  • vedenie menšieho (cca 5členného) tímu programátorov
  • zodpovednosť za vývoj SW pre klientov
  • riešenie problémov
  • vývoj v C++ - v prípade potreby, prípadne náročných zadaní a problémov
  • spolupráca so zahraničnými tímami
  • zastrešenie prechodu na SCRUM, momentálne SCRUM funguje v pilotnej fáze
  • projekty: vývoj embedded systémov pre banky a retail - aplikácie pre spracovanie transakcií, pre platobné terminály, bankomaty; aplikácie pre spracovanie bezkontaktných platieb a pod.

Požiadavky

  • expertné skúsenosti ako C++ programátor
  • skúsenosť s SQL databázami
  • skúsenosti s vedením tímu alebo motivácia viesť tím
  • pokročilá angličtina - schopnosť komunikovať s kolegami zo zahraničia

Benefity

  • home-office (približne 1 deň týždenne)
  • flexibilný pracovný čas
  • sickdays

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Manažment | Vedúci tímu | Programátor / vývojář | Embedded | C/C++ | IT Manager