pripája sa...

TEAM LEADER - NOVÉHO NÁKUPNÉHO ODDELENIA

Lokalita Bratislava - Vajnory
Platové ohodnotenie 1 900 - 2 400 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31597

Využite príležitosť začať pracovať pre medzinárodnú nemeckú spoločnosť. Je významná svojou rodinnou atmosférou a v Bratislave rozbieha NOVÉ NÁKUPNÉ ODDELENIE. Preto hľadajú do svojho tímu skúseného TEAM LEADRA v oblasti nákupu. Ak máte skúsenosti na danej pozícii a ovládate plynulo nemecký alebo anglický jazyk, toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovedať za personálne obsadenie nákupného oddelenia, jeho následné koučovanie, vedenie, koordinovanie k dosahovaniu požadovaných výsledkov
  • Zodpovednosť za nastavenie postupov, procesov na nákupnom oddelení
  • Monitorovanie dodržiavania implementovaných postupov a procesov na oddelení
  • Kontrola a koordinácia presnosti údajov prijatých objednávok, faktúr, dobropisov spracované členmi tímu
  • Zodpovednosť za prípadne vzniknuté eskalácie
  • Podpora tímu k dosahovaniu výsledkov
  • Dávať návrhy na zlepšenie a zefektívnenie práce na nákupnom oddelení
  • Účastniť sa medzinárodných projektoch, zodpovedať za ich implementáciu na lokálnej úrovni
  • Zodpovedať za rozvoj nielen nákupného oddelenia ale celého tímu

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské vzdelanie PODMIENKOU
  • Skúsenosti v oblasti nákupu - znalosť nákupných postupov PODMIENKOU
  • Skúsenosti s vedením teamu PODMIENKOU
  • Výborné komunikačné schopnosti / vyjednávacie schopnosti
  • Anglický jazyk na plynulej úrovni alebo nemecký jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
  • Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
  • Skúsenosti v programe SAP VÝHODOU
  • Samostatnosť
  • Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Flexibilný - ochota cestovať
  • Silná orientácia na zákazníka, trh, služby a tiež výsledky

Spoločnosť pre svojich zamestnancov má pripravený bohatý balík benefitov:
  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • Dovolenku nad rámec zákona
  • Sick days
  • Plne hradené stravné lístky

Engineering | Nákup | Nákupca | Nákup | Proces | Purchaser