pripája sa...

TEAM LEADER JUNIOR V OBLASTI LOGISTIKY

Lokalita Nitra
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-30-27251

Chcete si budovať kariéru v logistike v medzinárodnej spoločnosti? Ovládate anglický jazyk na aktívnej úrovni? Baví Vás práca s ľuďmi a dokážete ich motivovať?
Našim klientom je celosvetovo známa spoločnosť, ktorá bude na Slovensku otvárať novú pobočku (greenfield). Do ich tímu hľadáme ľudí, s ktorými dokážu bezproblémovo naštartovať svoje pôsobenie na našom trhu.

Ponúkame Vám pracovnú pozíciu TEAM LEADER JUNIOR, ktorého náplň práce bude najmä:

  • viesť svoj tím k dosahovaniu cieľov
  • rozvíjať potenciál pracovníkov
  • zabezpečiť dodržiavanie firemných štandardov a BOZP
  • dosahovať cieľovú produktivitu
  • zodpovednosť za neustále zlepšovanie procesov
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

Ste vhodný na túto pozíciu ak:
  • máte plynulú znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • zaujíma vás oblasť logistiky a chcete sa učiť od najlepších
  • máte VŠ vzdelanie
  • ste flexibilný, dokážete sa rýchlo prispôsobovať a nastaviť si priority
  • ste ochotný cestovať
  • máte skúsenosti s vedením ľudí - VÝHODOU
  • ste radi v kontakte s ľuďmi, dokážete s nimi udržiavať pozitívne vzťahy a máte schopnosť ich motivovať
  • ste proaktívny a tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Logistika | Vedúci | Logista | Manažér | Supervízor | Junior | Logistician