CHCEŠ SVOJU KARIERU BUDOVAŤ V LOGISTIKE? VYUŽI SVOJU PRÍLEŽITOSŤ!

Lokalita Trnava
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ringler Jaroslav
Ref. Č. 1-30-26977

Ak si absolvoval VŠ najneskôr v roku 2012 prípadne ešte len končíš tento rok, ovládaš anglický jazyk na aktívnej úrovni a si prirodzený líder, tak hľadáme práve teba.
Našim klientom je celosvetovo známa spoločnosť, ktorá bude na Slovensku otvárať novú pobočku (greenfield). Do ich tímu hľadáme ľudí, s ktorými dokážu bezproblémovo naštartovať svoje pôsobenie na našom trhu.

Ponúkame Ti pracovnú pozíciu TEAM LEADER JUNIOR, ktorého náplň práce bude najmä:

  • viesť svoj tím k dosahovaniu cieľov
  • rozvíjať potenciál pracovníkov
  • zabezpečiť dodržiavanie firemných štandardov a BOZP
  • dosahovať cieľovú produktivitu
  • zodpovednosť za neustále zlepšovanie procesov
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

Si vhodný na túto pozíciu ak:
  • máš plynulú znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • zaujíma Ťa oblasť logistiky a chceš sa učiť od najlepších
  • máš VŠ vzdelanie
  • si flexibilný, dokážeš sa rýchlo prispôsobovať a nastaviť si priority
  • si ochotný cestovať
  • máš LEADERSKÚ SKÚSENOSŤ
  • si rádi v kontakte s ľuďmi, dokážeš s nimi udržiavať pozitívne vzťahy a máš schopnosť ich motivovať
  • si proaktívny a tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Logistika | Vedúci | Logista | Manažér | Supervízor | Junior | Logistician