pripája sa...

TEAM LEADER ELEKTROTECHNIKOV

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 23781

Ponúkame možnosť pracovať pre jedného z najzaujímavejších zamestnávateľov. Máme pre Vás výzvu v podobe pozície TEAM LEADER ELEKTROTECHNIKOV.

Náplň práce:

  • Vývoj elektrotechnických zariadení.
  • Dodržiavanie termínov a cieľov dohodnutých úloh.
  • Samostatné vedenie tímu Elektrotechnikov.
  • Simulácia obvodového riešenia vo vhodnom softvérovom prostredí.
  • Vytváranie dosiek plošných spojov vo forme návrhu .
  • Overovanie návrhu obvodového riešenia v rámci budovania prototypu.
  • Realizácia testovacích procedúr v rámci zvereného diela.

Požiadavky

Úspešný kandidát má:
  • Skúsenosti s vedením tímu/ prax na riadiacej pozícii podmienkou
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou
  • Elektrotechnická spôsobilosť min. podľa § 21
  • Prehľad v technickej problematike s dôrazom na elektrotechniku (silový elektronika, priemyselná automatizácia, riadiace obvody a FPGA, dizajn obvodových zapojení)
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického/elektro smeru podmienkou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Inžinier | Vedúci | Manažér | Automatizácia | Oživovanie/ spúšťanie | Prototypy | RandD | Vývoj | Mikrokontrolery | Development Manager / Team Leader