pripája sa...

TEAM LEADER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 500 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt GRAFTON Finance
Ref. Č. 1-11-33438

Ak viete motivovať a máte výborné organizačné a komunikačné schopnosti, tak táto príležitosť je pre Vás.

Vašou náplňou bude:

  • Lídovanie tímu cca 18 ľudí v bankovom sektore
  • Minimálna operatíva, 99% vedenie tímu
  • 121s, prerozdelovanie úloh, nastavovanie ročných cieľov, vytvorenie stratégie na ich dosiahnutie, pohovorovanie kandidátov, motivácia a rozvoj zamestnancov
  • Riešenie eskalácií
  • Komunikácia so zahraničným manažmentom

Požiadavky

Požiadavky na toho správneho tím lídra:

  • Skúsenosť v oblasti financií s vedením ľudí- minimálne 2 roky
  • Pokročilá a plynulá znalosť anglického jazyka- C1 : aktívna komunikácia so zahraničnými manažérmi
  • Skúsenosť v oblasti bankovníctva je výhodou
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií alebo ekonómie
  • Proaktivita, analytické myslenie, komunikatívnosť, schopnosť motivovať

Spoločnosť ponúka benefity, avšak budú prezentované samotnou spoločnosťou. na osobnom stretnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Manažment | Účtovník | Vedúci tímu | Kontrolór | Manažér | Komplexný | Proces | Financial analyst