pripája sa...

TEAM LEADER- US GAAP

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 000 EUR
Publikované 18 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-30288

Popis Práce

Náplňou práce na danej pozícii bude:

  • Odborné vedenie a motivácia prideleného tímu účtovníkov
  • Nastavenie a dodržiavanie cieľov, vrátane KPIs
  • Riadenie ľudí a rozvoj talentov
  • Zodpovednosť za pridelené projekty
  • Účasť na implementácií a zlepšovaní procesov
  • Zodpovednosť za zostavovanie reportingu na pravidelnej báze
  • Príprava podkladov pre audítorov a daňových poradcov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Min. 4 ročnú prax vo finančnom sektore, audite
  • Aktívnu znalosť anglického jazyka
  • Minimálne 2-ročné skúsenosti s vedením a riadením tímu účtovníkov
  • Znalosti MS Office aplikácií
  • Predchádzajúce skúsenosti so SAP

Benefity

  • Home office
  • Flexibilný pracovný čas
  • Práca v centre mesta
  • Garantované finančné benefity priblížime na osobnom stretnutí

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Poisťovníctvo | Investovanie | Manažment | Kontroling | Manažér | Vedúci tímu | Analytik | Účtovník | Kontrolór | Metodik | Záväzky | Pohľadávky | Komplexný | US GAAP | Fakturácia | Interný | Implementácia | Zlepšovanie | IFRS | Kontingenčné tabuľky | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Team Manager