pripája sa...

TAX COMPLIANCE SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31772

Popis Práce

Náplň práce zahŕňa:

  • Účasť na daňových a externých auditoch- IFRS, slovenský a český GAAP
  • Zabezpečenie dokumentácie v súlade s daňovou legislatívou
  • Príprava dokumentov o transferovom oceňovaní
  • Zabezpečenie včasného a presného odovzdania vypracovaných dokumentov miestnym úradom
  • Príprava koncomesačných reportov

Požiadavky

Požiadavky na úspešného uchádzača:
  • Minimálne 3 ročné skúsenosti z oblasti financií- účtovníctva, analýz, daní alebo reportingu
  • Znalosť daní z príjmu a DPH v rámci slovenskej legislatívy
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka- C1
  • Znalosť slovenských účtovných štandardov a IFRS
  • Komunikačné, organizačné a plánovacie schopnosti

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Dane | Účtovník | Analytik | Špecialista | Komplexný | Senior | IFRS | Tax consultant / specialist