Taktický nákupca

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 000 €
Ref. Č.
1-23-39733-1

Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojej bratislavskej pobočky taktických nástupcov do dvoch novovznikajúcich tímov.

Náplň práce:

  • manažovanie a koordinácia akvizície nových tovarov
  • nákup rozličných druhov tovaru (nie len tovaru z jednej danej kategórie)
  • aktívne vyhľadávanie dodávateľov a následné vyjednávanie podmienok
  • plnenie stanovených cieľov
  • cost saving
Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:

  • 3-5 rokov praxe v oblasti obstarávania a strategického nákupu
  • znalosť SAP modulov (MM. Fl, Ariba Sourcing)
  • znalosť anglického jazyka na profesionálnej úrovni - PODMIENKA
  • znalosť ďalších jazykov (napr. španielsky, holandský alebo nemecký jazyk) - veľkou VÝHODOU
  • silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity:

  • ročný bonus
  • referral bonus
  • dni voľna navyše
  • možnosť práce z domu
  • cafeteria

A mnohé ďalšie.