pripája sa...

Tableau Application Support vo Viedni!!!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 3 000 - 4 400 EUR
Publikované 9 dňami
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-29469

Máš Tableau v malíčku? Nemáš problém komunikovať a baví ťa riešiť problémy?
V tom prípade hľadám práve Teba!

Pracovná náplň:

  • Troubleshooting
  • Administrácia tableau serveru
  • License manažment
  • Komunikácia s manažérmi ,tímom a klientami
  • Zodpovednost za manažovanie tímu
  • Tableau support
  • Spolupráce s tímom infraštruktúry, zálohovanie, ladenie výkonu

Požiadavky

Požiadavky na zamestnanca
  • Minimálne 2-ročná skúsenosť s administráciou Tableau Desktop, Tableau Serveru
  • Skúsenosti s SQL, Windows Server
  • Rozsiahle skúsenosti s Tableau inštaláciou,konfiguráciou,administráciou
  • Skúsenosti s troubleshootingom
  • Skúsenosti s Tableau Licensing, Tableau Scheduling
  • Pokročilé skúsenosti s SQL
  • Oboznámený s Change manažmentom, Release manažment
  • SSIS a C# výhodou

  • Jazykové kurzy (internetové alebo externé a to 2/3 z ceny kurzu max 330 eur/rok)
  • Dni dovolenky navyše nad rámec stanovený zákonom
  • Firemná knižnica
  • Referral program, Suggestion program
  • Team building, Team eventy, Vianočná párty
  • Narodeninový darček

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Tableau | IT Analyst