pripája sa...

System Engineer_Linux

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 500 EUR
Publikované 25 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30077

Popis Práce

Baví Ťa Linux a riešenie problémov?

Pridaj sa k tímu system engineerov spravujúcich aplikácie v oblasti meteorológie!

Náplň práce:

  • poskytovanie vzdialenej podpory pre zákazníkov
  • určenie hlavnej príčiny problému a vykonanie nápravných opatrení, navrhovanie riešenia
  • spolupráca s vývojármi
  • vzdialená aktualizácia SW

Požiadavky

  • skúsenosť s Linuxom
  • znalosť TCP/IP, SSH, DHCP, NFS, HTTP
  • znalosť aspoň jedného z nasledujúcich:
  • inštalácia hardvéru
  • klastrovanie založené na open-source technológiách (DRBD, Pacemaker, RedHat Cluster alebo podobné)
  • sieťové aplikácie založené na open-source technológiách

  • výška výslednej mzdy je dohodou na základe reálnych skúseností a zručností kandidáta
  • finančné bonusy
  • flexibilný pracovný čas (10-15)
  • home-office

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Administrátor / správce | Aplikačný | Linux | System Engineer