pripája sa...

SYSTEM ADMIN WINDOWS AND LINUX

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 12 dňami
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-29680

Venuješ sa komplexnej systemovej administrácií a chceš sa podielať na návrhu a implementácií IT infraštruktúry?

Pracuješ s Windows ale aj Linux servrami? Pridaj sa do zahraničnej spoločnosti s IT centrom v BA, ktorý robí v DevOps kultúre!

Tvojou náplňou práce bude:

  • systemová administrácia a architektúra
  • správa WIndows aj Linux serverov
  • network / DB administrácia
  • práca v DevOps kultúre

Požiadavky

Požiadavky na pozíciu:
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom (B2)
  • aspoň 3 ročné skúsenosti v oblasti system.administrácie
  • skúsenosť s Windows aj Linux prostredím
  • skúsenosť s administráciou databáz
  • skúsenosť v DevOps kultúre, s vývojom alebo vo finančom prostredí sú veľkou výhodou

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • podpora relokácie do zahraničia v rámci spoločnosti
  • Home office

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Windows | Linux | System Engineer