pripája sa...

System Admin (Linux + Windows) v DevOps prostredí

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 600 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-29679

Hľadáme skúseného sytem admina, ktorý chce spravovať infraštruktúru v DevOps kultúre.

Náplň práce:

  • správa virtuálnych Windows a Linux serverov
  • správa infraštruktúry na private cloude
  • podieľanie sa na návrhu a implementácii architektúry infraštruktúry
  • monitoring a riešenie vzniknutých problémov
  • zodpovednosť za bezpečnosť infraštruktúry (správa firewallov)
  • DevOps automatizácia (Ansible, Chef, Puppet)

Požiadavky

  • aspoň 2ročná skúsenosť s administráciou Linux a Windows serverov
  • skúsenosť s load balancermi
  • znalosť DevOps toolov
  • aktívna angličtina

Benefity

  • finančné bonus
  • flexibilný pracovný čas
  • home office

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Administrátor / správce | Windows | Linux | Server | System Engineer